fulltext
klíčová slova
a  b  c  d  e  f  g  h  i  j  k  l  m  n  o  p  q  r  s  t  u  v  w  x  y  z 26. září 2008  

Juraj Ďuris - radioART - radio noveho typu

« 
starší poznámka
|

radioART vznikol v 2001 roku ako projekt medziinšitucionálnej spolupráce. V roku 2007 bol projekt preselektovaný na prestížnu súťaź médií PRIX EUROPA 2007 v Berlíne. radioART dostal pozvánku na prezentáciu EBU (European Broadcasting Union) do Ženevy v 2007roku. radioART je rádio nového typu ako
nehierarchizovaný, názorovo pluralitný, pro-edukačný, proarchívny, multigeneračný labyrint zvuku a médií.
radioART - Experimentálne centrum pre objavovanie akustických a mediálnych umelcov s množstvom experimentálnej hudby a akustického artu na vypočutie unikátnych záznamov súčasného
umenia.
radioART je viac ako Experimentálne centrum - je databázovo orientovaná dokumentačno-archívna sieť informácií o umení, ktorého základným menovateľom je zvuk v jeho vizuálnom rozvinutí. Databáza je otvorená pre podnety a kreatívnu spoluprácu.
radioART - je synchronizované vysielanie on_AIR programov Ex Tempore (Rádio Devín - pravidelné stredy 22:00 - 23:00 a piatky - 00:05 - 01:05) s on_NET programov na internetovom projekte www.radioart.sk a on_SITE databáz projektov súčasného umenia.

radioART.sk is also your Experimental center for discovering and rediscovering Acoustic artists, by providing you with great Experimental music and acoustic art projects to listen to, updates on new releases, concerts, links, downloads, and other news.
radioART is more than an Experimental center - it's a learning institution. Our primary function is to teach the experimental acoustic art to students of all musical tastes and skills.